Par FCR Media Latvia

FCR Media Latvia ir uzticams digitālā mārketinga partneris Latvijas uzņēmumiem. Mēs strādājām ar plašu digitālo rīku klāstu, kas nodrošina Jūsu uzņēmuma mērķu sasniegšanu. Daži no rīkiem, ar ko nodrošinam uzņēmumu izaugsmi ir Google AdWords, Facebook Ads, Sociālo tīklu satura administrēšana.


FCR Media Latvia ir daļa no FCR Media Group, kas nodrošina digitālā mārketinga pakalpojumus 12 valstīs - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Īrijā, Zviedrijā, Beļģijā, Čehijā, Slovākijā, Rumānijā, Ungārijā, Horvātijā un Urugvajā. 

Misija

FCR Media Latvia misija ir būt Jūsu ceļvedim digitālajā pasaulē.

Vīzija

Mūsu vīzija ir būt vienam no vadošajiem digitālās vides kontaktu nodrošinātājiem starp uzņēmumiem un patērētājiem.


Darīt vairāk


Mūsu darbs ir ikdienas aizraušanās, kas ļauj mums sasbiegt augstākus mēķus un ar pārliecību darboties mainīgajā digitālā mārketinga pasaulē.


Nekad nepievilt 


Mūsu klienti ir vairāk kā tikai līgums.Klientu mērķi ir mūsu atbildība. Klientu izaicinājumi ir mūsu iespēja sasniegt augstākas virsotnes.


Skatīties tālāk


Mūsu prasme ir būt atvērtiem pret apkārtējo pasauli. Par neprasmi uzskatām noliegumu pret visu jauno un neparasto. Aicinām visus būt jaunatklājējiem digitālājā pasaulē.

Mūsu solījums

Apsolām saviem klientiem laicīgu un precīzu ikmēneša atskaiti ar mūsu ieteikumiem kā palielināt iespējas digitālajā vidē.