Tā nav tikai mājas lapa. Tā ir Jūsu uzņēmuma seja! 

Vai Jums ir uzņēmums, bet nav mājas lapas? Šajā digitālajā laikmetā cilvēki pēc informācijas vēršas tiešsaistē. Mājas lapas eksistē, lai interesenti varētu atrast par uzņēmumu visu nepieciešamo informāciju vienuviet.

Kāpēc Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama mājas lapa?

Lētāks mārketings - kad reklamēties tādos medijos kā televīzija, radio, prese utt. absolūti izcērt robu maciņam, mājas lapa pati kalpo kā spēcīga reklāma par uzņēmumu tiešsaistē.


SEO - SEO draudzīgai mājas lapai ir labāka iespēja iegūt augstāku pozīciju un uzlabot pārdošanu, līdz ar to arī ienākumus.


Klientu apmierinātība - ja Jūsu uzņēmumam ir mājas lapa, tas ir ērtāk Jūsu jau esošajiem un potenciālajiem klientiem, kā arī pozitīvi sekmē leads ģenerēšanu. Ar pircēja acīm skatoties, viņiem labāk patīk, kad nav jāuzdod jautājumi un visa informācija jau ir priekšā!


Ticamība - profesionāla un vizuāli pievilcīga mājas lapa iedveš ticamību par Jūsu uzņēmumu. Tas pats attiecas arī uz tekstu - ja mājas lapa ir sarakstīta valodā, kas ieinterisē un iedvesmo uzzināt vairāk, tad tā ir profesionāla pieeja!

Mājas lapu veidi

Mēs piedāvājam divus mājas lapu risinājumus - profesionālu un kompleksu mājas lapu, kura ir pilnībā personalizēta tikai Jums & modernu vienlapu, kura var ne tikai kalpot kā mājas lapa, bet arī kā mērķlapa reklāmas kampaņai.

WebMe Pro

Profesionāla un unikāla mājas lapa tieši Jūsu uzņēmumam!


WebMe Simple

Moderna vienlapa, kura var kalpot kā mājas lapa vai mērķlapa (landing page).