Digitālā mārketinga rīki ir neatņemama mārketinga sastāvdaļa 

Mēs strādājam ar plašu klāstu digitālā mārektinga rīku. Taču, lai saprastu, kuri no šiem rīkiem ir svarīgākie Jūsu gadījumā, ir nepieciešama iepriekšēja izpēte. Vispirms mēs noskaidrojam kādus mērķus vēlaties sasniegt un tad veicam patērētāju tiešsaistes uzvedības izpēti, lai saprastu kā labāk nodrošināt saskares punktus patērētāju ceļā uz pirkuma veikšanu un kuri no DM rīkiem vai to kopums labāk veiks konkrētā mērķa sasniegšanu.

Patērētēja ceļš uz pirkuma veikšanu

Pakalpojumi

MPK - Maksa par klikšķi

Google AdWords atslēgvārdu, baneru, mobilā reklāma un atkārtotais mārketings, YouTube video reklāma, Facebook reklāma u.c.

Uzzināt vairāk

Interneta klātbūtne

Uzziņu portāls Spotter.lv, interneta klātbūtnes pārraudzības platforma SyncMe, tiešsaistes rezervāciju sistēma Timify, Google Mans Uzņēmums kontu izveide.

Uzzināt vairāk

Sociālo tīklu administrēšana

Strādājam ar Facebook, Instagram un LinkedIn kontu satura administrēšanu - sākot ar komunikācijas plāna izveidi, satura plānošanu līdz pat iegūto datu analīzei.

Uzzināt vairāk

SEO

Mājas lapu optimizēšana Google meklētājsistēmai. Mājas lapu SEO auditi.

Uzzināt vairāk

Analītika

Sākot ar instrumenta paneļa pielāgošanu, lietotāju plūsmas analīzi līdz pat mērķu uzstādīšanai, e-komercijas platformas uzstādīšanai un datu analīzei.

Uzzināt vairāk

WebMe

Modernu un responsīvu mājas lapu izstrāde - WebMe Pro (pilna komplekta mājas lapas) un WebMe Simple (vienlapa 7 dienu laikā).

Uzzināt vairāk