Google jauns logotips!

1. septembrī Google iepazīstināja pasauli ar savu jauno logotipu. Šī nav pirmā reize, kad Google mainījis savu izskatu – un visticamāk nav arī pēdējā. Viņuprāt, šoreiz viņi ir paņēmuši pašu labāko no Google un pārveidojuši to tā, lai jaunais dizains kalpotu ne tikai tagad, bet arī nākotnē.


KĀDĒĻ GOOGLE MAINĪJA SAVU LOGOTIPU?


Galvenais mērķis pārmaiņām bija padarīt logotipu pieejamāku uz mobilajām ierīcēm. Savā blogā Google pārrunā, cik ļoti mainījušās tehnoloģijas un to, kā mēs ikdienā mijiedarbojamies ar Google produktiem un interneta vidi kopumā.
Kā minēts – Google vairs nav vienkāršs saits, ko Tu apmeklē tikai no stacionārā datora. Tas ir milzīgs mājas lapu, aplikāciju un pakalpojumu kopums, ko lietotāji izmanto no datoriem, viedtālruņiem, planšetdatoriem un visām pārējām ierīcēm, kurām pieejams interneta pārlūks.


KAS MAINĪJIES?


Jaunais Google logotips vēl joprojām ir vārds, taču tagad tā dizainā izmantos sans-serif fontu veidu, kas izskata ziņā ir daudz modernāks. Arī tā krāsas ir daudz maigākas kā iepriekš. Jaunajā Google logotipā ir redzama līdzība ar Google jaunā mātes uzņēmuma “Alphabet” logotipu.


Google maina arī mazā “g” izskatu jeb favikonu, kas parādās uz pārlukprogrammas cilnes (tab). Tagad tas ir liels “G”, kas iekrāsots visas četrās Google krāsās. Kā Google sacīja – jaunais dizains drīz parādīsies tā visos produktos.


Jau tagad ir iespējams apskatīt Google sākumlapas jauko animāciju, kas tā teikt noslauka veco logotipu un uzzīmē jaunu.


Informācijas avots: Google oficiālais blogs

Datums: 02.09.2015